Fantazi Külot

Fantazi iç çamaşırı modellerinde en sevilen iç giyim ürünü fantazi külot modelleri olmuştur. En özel iç çamaşırlarından birisi olan külot kadının en mahrem iç çamaşırlarından birisidir. Kadının iç dünyasını yansıtan külot modelleri ve kişiliğini yansıtan iç çamaşırı renkleri ilişkilerde büyük öneme sahiptir.

Dantelli fantazi külot modelleri kadınların en sevdiği iç çamaşırları arasındadır. Kadınların iç çamaşırı zaafı, her gördüğü renkli ve seksi iç çamaşırını satın alma içgüdüsü kadını mutlu etmektedir. Çekmecesinde iç çamaşırı dolu olsa da hep yeni iç çamaşırları almak ister ve alırlar. En güzel ve seksi külot modelleri ilişkilerde heyecan yaratma potansiyeline sahiptir. Erkekler görsel dürtülerden de büyük oranda etkilendiği için külot seçimi cinsellikte de önemlidir. Kadının daha seksi görünmesi ve kalçaların kötü görünmemesi için külot seçimi önemlidir.

Fantazi külot

Fantazi külotlarda transparan, güpürlü ve dantelli külot çeşitleri en sevilen iç çamaşırlarındandır. Dantelli külot iç giyim dünyasının en klasik ve cezbedici külot modelleri arasında yer almaktadır. Dantelli külot fiyatları uygun olsa da kaliteli iç çamaşırları için internetten alışveriş daha fazla indirim ve kampanya anlamına geliyor. Ucuz iç çamaşırları yerine kaliteli külot modellerini uygun fiyata internetten satın alabilirsiniz. Dantelli külot pembe rengin yakıştığı iç çamaşırlarındandır.

Fantazi külot modelleri denildiğinde akla ilk gelen tanga ve g string modelleri olmaktadır. G string nedir ya da g string tanga farkı nedir diye merak edenler için g string modelleri tangadan daha hafif bir tasarıma sahiptir. Arka ve böl bölümü sadece ipten oluşmaktadır. Varla yok arası hafifliktedir. Varlığı hissedilmediği için düşünüldüğü gibi rahatsız edici değildir. G string külot İç çamaşırı izi yani külot izi sorununu ortadan kaldırıldığı için en çok tercih edilen iç çamaşırı modelleri arasındadır. g string iç çamaşırı modelleri en güzel tasarımları ile kalçalar güzel kadınların tercihi olmaktadır.

G string modellerinden daha yeni tasarımları ile c string modelleri de son yıllarda tercih edilen iç çamaşırları arasındadır. Fantazi iç giyim modelleri arasında yer alan c string iç çamaşırı sadece özel bölgeyi kapatan tasarımı ile fantazi dünyasının yanı sıra plajlarda da Avrupalıların kullandığı bir iç çamaşırıdır. C string kullanan kadınlardan daha çok erkeklerin memnun olduğu bir külot modelidir.

44 sonuçtan 1–12 gösteriliyor