C String Modelleri

C-string modelleri

C string yeni nesil külot çeşitleri arasında yer alan bir tasarım harikasıdır. Sürekli değişen moda ve iç giyim dünyası yeni külot modelleri ile uçuk tasarımlara devam ediyor. String model külotlarda thong, g string, t string gibi modellerden sonra c string modası doğdu.

C string iç çamaşırı varla yok arası olarak tabir edilen hafif ve rahat iç giyim ürünlerinden birisidir. C string plaj giyiminde büyük bir yeri olan iç çamaşırlarındandır. Son yıllarda çok fazla görülmeye başlamıştır. Sadece özel bölgeyi kapatması en güzel özelliğidir. Böylece plajda bronzlaşırken külot izi ortaya çıkmayacaktır. C string bayan iç giyim dünyasına yeni bir soluk getirmesiyle tartışmaları da beraberinde getirmiştir. Hala g string modelleri kadar popüler olmasa da gelecekte çok tercih edilebilecek iç çamaşırlarındandır. C string erkek modelleri de fütüristtik tasarımları ile fantezi iç giyim de önemli bir yere sahiptir.

C string kullanımının sebebi özellikle gece elbiselerinde, taytlarda ve dar kıyafetlerde iç çamaşırı izi olmaması için iç çamaşırı giymemekten daha iyi bir seçenek olduğu için tercih edilir. Bel kısmında da ipi olmaması sayesinde g stringden daha başarılı sonuç vermektedir. C string tercih sebebi çok rahat ve kullanışlı olmasından gelmektedir. C string fiyatları çok uygun ve kaliteli olarak sitemizde satışa sunulmuştur. C string kullanan kadınlar için kapıda ödemeli iç çamaşırı sipariş verilebilecek başarılı sitemiz ile c string satın almak çok kolay.

C string modelleri 2016 modası ile şekillenmiştir. Sade modellerin yanı sıra rengârenk ve cıvıl cıvıl c string modelleri plaj modasında tercih edilebilecek en şık iç çamaşırlarındandır. Cesaretli ve seki olan her kadının giyebileceği eşsiz tasarımları ile c stringler ünlü isimlerin en sevdiği plaj kıyafetleri arasında yer alıyor.

Gösterilen sonuç sayısı: 6