G String Modelleri

G string modelleri

G string nedir? G string külot modellerinden birisidir. Sürekli küçülen külot tasarımlarında gelinen en son noktalardan birisidir. tanga ile benzerlik gösterse de tangadan daha hafif ve rahattır. Bel ve arka kısmı ipten oluşan bir külot çeşididir. Önden bakıldığında normal bir külot gibi görünse de arkada sadece ip vardır.

G string neden giyilir? G string iç çamaşırı giyen kadınlar rahatlık ve hafiflik sebebiyle g string tercih etmektedirler. G string modelleri en yeni külot tiplerinden birisidir. Yıllar önce uzun donlar giyilirken şimdi slip külotlar giyiliyor gelecekte ise g string kullanımı artacaktır.

G string külotların en büyük özellikleri külot izi gibi kötü bir görüntü oluşturmamasıdır. Fantazi giyim de ince kıyafetler, kumaş elbiseler, taytlar, açık renk kıyafetler, abiyeler ya da aklınıza gelebilecek her türlü kıyafetin içinde iç çamaşırı izi görünmesin diyorsanız g string iyi bir seçim olacaktır. Dikişsiz iç çamaşırları olsa da kıyafetin içinde sıyrılması ile daha kötü görüntüler oluşturmaktadır. Özellikle yaz sıcaklarında g string giymek hiç külot giymemek kadar rahatlık sağlamaktadır. G string iç çamaşırı modelleri çalışan kadınlar ve üniversite öğrencileri tarafından çok fazla kullanılmaktadır.

G string sağlığa zararlı mı?

G stringler uzmanlar tarafından zararlı olduğu söylense de bu sadece naylon ve sentetik külotlar için geçerlidir. Bu kural bütün iç çamaşırları için geçerlidir. Külotlarda naylon ve sentetik malzeme kullanılması terlemeye neden olur ve teri emmeyen külot nemli bir ortam oluşturarak bakteri oluşumunu sağlar. Pamuklu g string modelleri zararsızdır.

G string külot Avrupa, Almanya ve Rusya gibi ülkelerde çok fazla kullanılmaktadır. G string iç çamaşırı modelleri daha estetik görünmesi sayesinde fiziği güzel kadınları çok seksi gösterir. Kalçaları güzel olmayan kadınların g string giymesi pek tavsiye edilmemektedir.

G string tanga farkı nedir?

G string ve tanga birbirine benzese de arada bazı farklar vardır. G string modelleri daha mini yapıdadır. Bel ve arka kısmı ipten oluşur tangada ise bel kısmı bant şeklinde bir kumaştan oluşur ve arka kısmında ise küçük bir kumaş bulunur.

 

Gösterilen sonuç sayısı: 1