Gecelikler

2016 gecelik modası en güzel gecelik modelleriyle kadınlar için tasarlanarak sunulmuştur. 2016 yılında bahar ve yaz modası gecelikleri tasarımlarının geride kalmasına neden oldu. Gecelikler kadın iç giyim dünyasının en cezbedici ve rahat iç çamaşırlarıdır. Genel olarak çeyizlik saten gecelik modelleri ile başlayan gecelik furyası yerini ateşli seksi gecelik modelleri olarak yerini almaktadır.

Son yılların en moda seksi iç giyim ürünleri arasında yer alan transparan gecelikler fantazi gecelikler olarak sunulmaktadır. Erkeklerde merak duygusunu uyandıran gizemli modelleri ile tül ve transparan gecelikler kadına cazibe ve çekicilik kazandırmaktadır. Transparan gecelik modellerinde beyaz, kırmızı ve siyah transparan gecelikler en uygun fiyatları ve kaliteli tasarımları ile satılmaktadır. İnternetten gecelik siparişi vererek kapıda ödemeli iç çamaşırı satın alma deneyimini güvenli olarak yapabilirsiniz.

Fantazi Gecelik Modelleri

Şık ve seksi gecelikler arasında sayılan dantelli gecelikler ise mini tasarımları ile erkeklerin gönlünü çalmaya yetmektedir. Dantelli geceliklerin seksi tasarımları ve Kupürlü gecelik modelleri en ucuz fiyatları ile internet mağazamızda incelenebilir. Dantelli gecelik seçiminde dekolteli ve dantelli mini gecelik çeşitleri 2016 modasını yansıtmaktadır. Seksi gecelikler 2016 modellerinde transparan ve dantelin bir arada kullanıldığı gecelik takımları ile sergilenmektedir. Dantelli seksi gecelikler kırmızı ve siyah rengin daha çok kullanıldığı iç çamaşırları ile kombin yapılmalıdır.

Gecelik seçiminde renk detayı en önemli hususlardan birisidir. Kırmızı gecelikler bilindiği gibi aşk ve tutkuyu temsil etmektedir. Arzuların ve cinsel çekimin ortaya çıkması için kırmızı gecelik modelleri tercih edilmelidir. Kırmızı tül gecelikler ve kırmızı saten gecelikler özel günler için en iyi hediyelerden birisi olabilir.

Leopar gecelik modelleri gösteriş ve fantazi seven kadınların tercihi olmaktadır. Leopar desenli gecelik ve iç çamaşırları özellikle sarışınlar için uygun bir modeldir. 80’li yılların leopar desenli saten fantazi gecelik modelleri yenilenen tasarımları ile leopar takıntısı olan kadınlar için satın alma fırsatı sunmuştur.

Büyük beden gecelik modelleri saten ve penye gecelikler olarak iki kategoride yer alsa da büyük beden fantazi gecelikler en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Büyük beden gecelik kapıda ödeme fırsatı ile aradığını bulamayan kadınlar için internetten sipariş vererek güvenli olarak satın alınmaktadır. Gizli paket yapılan iç çamaşırları sadece sizin bildiğiniz özel bir kargo olarak gönderilir. Büyük beden gecelik modelleri 2016 yılında da özel tasarımları ile heyecanlı geceler geçirmek isteyen kadınların düşünülmesi ile tasarlandı. Büyük beden geceliklerin vücuttaki güzel bölgeleri ortaya çıkartması ve hoş görünmeyen bölgelerin gizlemesi ise en güzel özelliğidir.

Gecelik kumaşı seçerken dikkat edilmesi gereken kaliteli ve rahat modellerin tercihidir. İpek gecelikler pahalı ve lüks, saten gecelikler gösterişli ve şık, penye gecelikler ucuz ve rahat gecelikler arasında yer alır. Penye gecelikler diğer geceliklere göre daha kullanışlı olması ve hoş tasarımları ile son yıllarda yeniden popüler olmuştur. Penye gecelikler ve fiyatları en kaliteli modelleriyle internet mağazamızda incelenebilir ve satın alma fırsatından yararlanılabilir. Penye gecelikler modelleri, lohusa gecelikler, hamile gecelikleri ve büyük beden gecelikler modelleriyle de kadınların her an yanında olmaktadır.

 

 

106 sonuçtan 1–12 gösteriliyor