Dantelli Gecelikler

Dantelli gecelikler

Dantelli gecelik modelleri 2016 modasının etkisiyle büyük bir popülasyon yakalamıştır. En çok satılan gecelik modelleri arasında dantelli mini gecelikler yer almaktadır. Fantezi gecelik modelleri arasında sayılan dantelli kırmızı gecelikler yılbaşı ve sevgililer gününde büyük bir satış patlaması yaşamıştır.

Zarif gecelikler olarak bilinen dantelli ve güpürlü gecelikler erkeklerin ayaklarını yerden kesecek etki yaratmaktadır. Dantelli iç çamaşırları merak uyandıran tasarımları ile ilişkiye çekicilik ve seksilik kazandırmaktadır. Özel tasarımları ile dantelli gecelik modelleri kadının zarafetini ortaya koyan tasarımlara sahiptir. Dantelli gecelik takımları saten gecelikler olarak çeyizlik gecelik tercihinde de önemli bir yere sahiptir.

Dantelli gecelik çeşitleri son yıllarda büyük bir artış göstermiş ve her türlü kumaş tipine uygun hale gelmiştir. İpek ve saten geceliklerde dantelli motiflerin yanı sıra penye geceliklerde de dantel gecelikler kullanılır olmuştur. Tamamen dantel ve tüllerden oluşan gecelikler ise ilişkideki ateşi güçlendirecek etkiye sahiptir. Kırmızı tül dantelli gecelikler dantelli tasarımlarla 2016 modasını yansıtmaktadır. Dantelli beyaz gecelik sadeliğin yanı sıra seksi olmayı seven kadınların tercihi olmaktadır. Siyah ve kırmızı dantelli gecelikler ise fantezi dünyasına hitap etmesi ile monotonlaşan ilişkileri canlandıracaktır.

Dantelli gecelik fiyatları marka ve modellere göre değişmektedir. Fantazi gecelik modelleri renkleri ve kumaşı ciddi bir öneme sahiptir. Doğal boyalarla boyanmış kaliteli bir kumaş sağlık açısından önemlidir. Ucuz gecelikler genellikle naylon ve sentetik kumaşlardan imal edilir. Ucuz gecelik modelleri vücudu tahriş edebilir ya da enfeksiyonlara sebep olabilir. Cildinizle direkt temas halinde olan iç çamaşırlarını seçerken bu hususları göz önünde bulundurmalısınız. Doğal boyalarla boyanmamış iç çamaşırları da teninizi tahriş edecektir.

Dantelli gecelik modelleri nasıl yıkanır?

Dantel gecelik modelleri hassas olduğu için elde ılık su ile yıkanması idealdir ancak makinada yıkamak isteyenler için çamaşır torbasına koymak yırtılma ve yıpranmayı önleyecektir. Dantelli gecelikler hafif deterjanlarla düşük derecede yıkanabilir. Geceliğin etiketinde yer alan yıkama talimatına uyulduğu sürece uzun süreli kullanım mümkün olacaktır. Kurutma esnasında ise asmadan sererek kurutmak özelliğinin kaybolmaması için önemlidir. Güneş altında değil gölgede rüzgârla kurutulmalıdır.

 

15 sonuçtan 1–12 gösteriliyor